همواره در بسیاری از کشورهای دنیا، توجه به تولید به عنوان یک مولد اصلی مسائل اقتصادی مطرح است و این موضوع نیز در کشور به عنوان یک اصل در اسناد بالا دستی برنامه‌های توسعه‌ای به آن اشاره شده است.

اینکه مقام معظم رهبری نزدیک به یک دهه، با اشاره به مسائل اقتصادی، بر تولید به عنوان یک مسیر اصلی در راه سعادت کشور به آن اشاره می‌کند، نشان می‌دهد وضعیت نابسامان اقتصادی موجود، تنها به واسطه افزایش تولید و حمایت از تولیدات داخلی بهبود می‌یابد.

در حالی که در استان مازندران نیز مسئولان، بارها بر حمایت از مسائل تولیدی و تولیدکنندگان به عنوان رکن اصلی بهبود وضعیت اقتصادی تاکید کرده‌اند، با این حال همچنان موانع زیادی بر سر راه فعالان اقتصادی وجود دارد و به نظر می‌رسد باید هر چه سریعتر نسبت به این مسائل چاره اندیشی شود، با این وجود هلدینگ واستریوش با مدیریت پرفسور رضا اسماعیل‌زاده کناری، توانست با آغاز یا به سرانجام رساندین پروژه های مختلف، سهم بزرگی در بهبود وضعیت اقتصادی استان و کشور بردارد.

پروژه‌های عملیاتی ماریناد ماهی و ترشی، محصولات رژیمی غلات، شکلات پروتئین بار، عرقیجات گیاهی، دکستروز از نشاسته، نان بستنی و تولید غذای کودک بخشی از پروژه هایی بود که به صورت کلید استارات در هلدینگ واستریوش به اتمام رسید. همچنین اصلاح فرمولاسیون محصولات کارخانجات غذایی مختلف، راه‌اندازی شعبه دبی هلدینگ واستریوش با نام Vasteryoosh Powdered Food Products Manufacturing CO.L.L.C، تاسیس شرکت بهینه‌سازان فرآیند سلامت افزا با موضوع انطباق کالا و بازرسی از شرکت زیرمجموعه‌های هلدینگ واستریوش و از سوی دیگر عقد قرارداد همکاری به صورت کلید استارت مجتمع کشت و صنعت محصولات شلتوک جهت تولید 12 محصول از پایه سبوس برنج، از دیگر دستاوردهای هلدینگ واستریوش در سال 1400 به حساب می‌آید.

این هلدینگ امیدوار است در سال 1401، با حمایت همه جانبه مسئولان و با تکیه بر علوم به روز صنعت غذا، گامی موثر در رشد و توسعه اقتصادی این استان و کشور بردارد و در این میان، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

هلدینگ واستریوش سال خوب و پررونقی را برای شما آرزومند است