دستاوردی دیگر از شرکت صنایع غذایی اشن زاینده ­رود؛

تولید شکلات پروتئین ­بار؛ از رویا تا واقعیت

مکمل­ های مواد غذایی مانند شکلات پروتئین­ بار از آن دسته محصولاتی است که اکثر ورزشکاران استقامتی و بدنسازها به عنوان جایگزین وعده­ های غذایی به منظور عضله­ سازی و با حفظ سلامت عمومی از آن­­ها استفاده می­ کنند.

البته به غیر از ورزشکاران و بدنسازها، افرادی که از چاقی زیاد رنج می برند هم می­توانند از این مکمل­ غذایی استفاده کنند چرا که مصرف پروتئین (و در این مورد ویژه شکلات پروتئین­ بار) از بروز بیماری سرطان جلوگیری کرده و باعث کاهش وزن و افزایش حجم عضلات می­ شود.

درست است که اینگونه مواد غذایی دارای پروتئین بالا و کربوهیدرات بسیار پایین است اما اعتبار غذایی موجود در شکلات­های پروتئینی گوناگون، متفاوت می ­باشد. همه محصولات پروتئینی دارای پروتئین یکسان نیستند و قبل از خرید بهتر است میزان پروتئین، شیرین کننده ها، ویتامین­ ها و سایر مواد تشکیل دهنده آن مورد بررسی قرار گرفته و با توجه به نیازتان خرید کنید.

شرکت صنایع غذایی اشن زاینده­ رود همراه با کارشناسان مجرب و حرف ه­ای خود در صنعت غذا در تازه ­ترین فعالیت خود مشاوره، طراحی، ساخت و نظارت دستگاه های تولید شکلات پروتئین­ بار را انجام داده و به زودی شاهد محصولی جدید با فرمولاسیون متفاوت و دلپذیر در بازار خواهید بود.