اخبار1399-10-13 07:51:10 +00:00
2204, 1400

طراحي و ساخت و ارسال مجموعه كامل خط توليد شيريني و بيسكوييت

طراحي و ساخت و ارسال مجموعه كامل خط توليد شيريني و بيسكوييت به سفارش سرمايه گزار محترم از بابل كه توسط تيم مهندسين مشاور اشن زاينده رود صورت پذيرفت.اليته لازم به ذكر است كه مشاوره صفر تا صد اين پروژه نيز توسط تيم زاينده رود انجام شد.

2204, 1400

شعبه مهندسين مشاور اشن زاينده رود در كاشان را اندازي شد

شعبه كاشان مهندسين اشن زاينده رود راه اندازي شد، اميدواريم در آينده نزديك شعبات مختلفي در كليه استان ها راه اندازي نماييم تا از تجربيات متخصصين صنعت غذا در همه جاي ميهن عزيزمان جهت توليد محصولات غذايي با كيفيت استفاده شود.

2204, 1400

ساخت و طراحي دستگاه بسته بندي پيلوپك

طراحي و ساخت و تحويل دستگاه پيشرفته بسته بندي پيلوپك قايل كاربرد براي بسته بندي انواع كيك، كلوچه، بيسكوييت توسط تيم متخصص مشاوران صنايع غذايي انجام شد.

2204, 1400

جلسه مشاوره و عقد قرارداد توليد محصول غذايي خاص

جلسه نهايي مشاوره و عقد قرارداد با سرمايه گزار ايراني مقيم امارت جهت توليد محصول غذايي خاص با ارزش حدودي 70 ميليارد تومان در استان گيلان توسط جناب آقاي دكتر اسماعيل زاده برگزار گرديد.  

2204, 1400

جلسه مشاوره خط توليد دكستروز

جلسه مشاوره خط توليد دكستروز فود گريد توسط تيم مجرب مشاوران اشن زاينده رود و جناب آقاي دكتر اسماعيل زاده برگزار گرديد و در اين جلسه يازار عرضه و تقاضاي محصول نام برده نيز مورد بررسي قرار گرفت.  

2204, 1400

احداث خط توليد عرقيجات

جلسه پرزنت براي خط توليد عرقيجات توسط تيم متخصص مشاوران اشن زاينده رود و جناب آقاي دكتر اسماعيل زاده برگزار گرديد و در اين جلسه ابعاد مختلف دستگاه هاي خط توليد عرقي جات مورد بررسي قرار گرفت.  

2204, 1400

پرزنت نصب و راه اندازي ماشين آلات غلات

چلسه پرزنت دستگاه هاي خط توليد محصولات رژيمي بر پايه غلات طراحي و ساخته شده توسط تيم متخصص شركت مشاوران اشن زاينده رود توسط جناب آقاي دكتر اسماعيل زاده برگزار گرديد.اين دستگاه ها براي توليد محصولات رژيمي و جديد مي باشد.

2204, 1400

جلسه پرزنت طرح توجيهي پروژه خط توليد محصولات رژيمي بر پايه غلات

جناب آقاي دكتر اسماعيل زاده و همكاران تيم مشاوره اشن زاينده رود جلسه اي براي پرزنت طرح توجيهي پروژه خط توليد محصولات رژيمي بر پايه غلات براي سرمايه گزار محترم برگزار نموند.

903, 1400

اجراي خط توليد پكتين

پکتین نوعی فیبر است که منشأ طبیعی دارد و در برخی میوه ها و سبزیجات یافت می شود و عمده ترین کاربرد های آن در صنایع دارویی و غذایی می باشد. این ماده که پلی ساکاریدی محلول با زنجیره هایی طولانی از قند های هضم نشدنی است، تحت حرارت منبسط شده و به ژل تبدیل می شود. حالت ژل مانند پکتین باعث شده تا از این ماده در صنایع غذایی به عنوان یک عامل غلیظ کننده ایده آل برای تهیه انواع مربا و ژله استفاده شود. از حالت فیزیکی ویژه این ماده علاوه بر صنایع غذایی، در صنایع دارویی نیز استفاده می شود؛ چرا که خاصیت ژل مانند این ترکیب در دستگاه گوارش ما فواید بی شماری را برایما فراهم می آورد. مشاوره، طراحي و راه اندازي خط توليد پكتين در يكي از شهرك هاي صنعتي غرب مازندران توسط گروه مهندسين مشاوره اشن زاينده رود و جناب آقاي دكتر رضا [...]

2504, 1399

راه اندازی خط تولید صنعتی نبات غنی شده با ویتامین و مواد معدنی در شهرک صنعتی بابلسر

 در ایران نبات غنی شده با ویتامین و مینرال مثل روی که برای سلامتی و امنیت غذایی و پوست بسیار مناسب می باشد تولید نشده است. با توجه به توصیه پزشکان در ارتباط با مصرف زینک برای افزایش سیستم ایمنی بدن و نیز مصرف بالای نبات در کشور ما زمینه‌ای تولید نبات غنی شده از ویتامین دی و روی را فراهم نمودیم. این نبات با این ترکیبات زمینه تامین نیازمندی‌ به ویتامین دی و روی را فراهم می‌آورد. غنی سازی نبات به ویتامین دی با توجه به اینکه 90 درصد ایرانی‌ها با کمبود این ویتامین مواجه هستند می‌تواند فصل جدیدی از رفع نیازمندی‌ها به این ویتامین را فراهم کند. مصرف سالیانه بیش از 50 هزار تن نبات در سال و غنی کردن این نبات به ویتامین دی می‌تواند بخشی از نیازمندی‌های ایرانیان به این ویتامین را تامین کند.